Vítejte na stránkách

Heleny Zavadilové

KONSTELACE TROCHU JINAKCo jsou to konstelace? Konstelace jsou skupinové terapie, ve kterých ostatní účastníci semináře stojí ve svých "rolích" např. členů rodiny účastníka, kterému se provádí konstelace.

Konstelace trochu jinak? ANO. Individuálně. Jsou to tzv.  konstelační terapie jen pro jednoho člověka, kterému je pomáháno individuálními konstelacemi.
K této informaci jsem došla díky jedné rodině mojí studentky z Neapole, která u mě hledala pomoc ve vzájemých velice komplikovaných vztazích v její velice vážené a bohaté rodině. Poznaly jsme se na mém semináři skupinových karmických konstelací v Miláně.

. Po ukončení semináře mě pozvala na 3 týdny do Neapole. Po mém příjezdu mi řekla, že nemůžeme dělat skupinovou konstelaci, protože o situaci v tak  známé rodině nemůže mluvit před dalšími lidmi. Proto jsem s ní začala pracovat pomocí intuituvních  individuálních konstelací.  Během 14 dnů jsme udělaly velké množství práce. Viděla jsem na vlastní oči
doslova zázraky v její rodině. Změnilo se chování jejího syna. Navštívil ji i se svými dvěma syny a dokonce jsme společně strávili 4 dny u moře. Její otec k ní přijel na návštěvu a přijal mě do rodiny. Dokonce jsme to oslavili a řekl mi, že když budu cokoliv v Neapoli potřebovat, pomůže mi. Viděl, jak se jeho dcera změnila a měl z toho velkou radost. K prohlídce Neapole mi poskytl svého osobního řidiče a luxusní vůz. Rodina se začala scházet a vzájemné porozumění a láska se do rodiny zase vrátila. Dnes moje přítelkyně organizuje meditace v Neapoli a jde svojí duchovní cestou lásky a světla.INDIVIDUÁLNÍ KONSTELACE ŘEŠÍ:

  •  Porozumění sobě a svým problémům - systemické konstelace
  •  Vztahy v rodině - rodinné konstelace -  rodinné konstelace
  •  Zlepšení vztahů a porozumění v konkrétních skupinách (např. v zaměstnání)
  •  Generační opakující se vzorce v rodech, neshody v rodech partnerů, např.    nemoci, rozvody, předčasná úmrtí, aj. - rodové konstelace
  •  Partnerské problémy -  partnerské konstelace
  •  Bloky v lásce - konstelace lásky
  •  Léčení duše a duchovní cesty - konstelace Jednoty


Individuální konstelace je možné si objednat. Délka jejich trvání je také individuální. Cena dohodou.
Objednávky telefonicky: +420 775 332 319.