Vítejte na stránkách

Heleny Zavadilové

Kdo jsem


HELENA ZAVADILOVÁ  -  LÉČITELKA DUŠÍ


Narodila jsem se ve Zlíně, v České republice jako nejstarší ze 3 dětí, do katolické rodiny. Moji rodiče mi dali krásné jméno Helena,
které ve svém výkladu znamená "Světlo ve tmách", a tak mi vlastně předurčili můj osud.

Největším DAREM  je pro mě moje rodina a přátelé.Největším štěstím pro mne je, že mohu lidem ukazovat jejich cestu lásky a harmonie v životě. Děkuji Bohu za Dar Tvořivosti.

Původním povoláním jsem ekonom. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu ve Zlíně, cizojazyčný obor a následně jsem studovala v Praze tříletou Psychologickou a sociální školu. Ve skutečnosti jsem chtěla studovat vysokou školu právnickou, abych mohla pomáhat lidem, ale moji rodiče nebyli komunisté, takže jsem na právnickou fakultu nebyla přijata, přesto, že jsem zkoušky udělala. Dnes jsem za to vděčná, protože mohu pomáhat lidem jinak. Pomáhám lidem najít sebe, zharmonizovat tělo, mysl a duši, zkrátka najít harmonii a jednotu v sobě.

Na své duchovní cestě jsem absolvovala několik druhů seminářů  a školení, např. Agni jógu, Reiki, kineziologii One Brain a další. Při první práci s klientem jsem pochopila, že mám jinou, svoji vlastní cestu. Každý člověk na mojí životní  cestě mě velice obohatil. Největší inspirací pro můj život je moje rodina, žáci, přátelé, klienti a všichni lidé, s nimiž se setkávám. Mými učiteli jsou lidé okolo mě, Bůh, andělé a světelní pomocníci. Nejvíc mě naučili moji rodiče a moje celá rodina. Dávají mi sílu být tím, kým jsem, ČLOVĚKEM.

Můj duchovní život velmi ovlivnilo setkání s Matkou Meerou,  se Swami Vishwanandou a životní situace, které jsem prožila a  nemohla změnit.


Duchovních nauky, které jsem nazvala Učení světla Ježíše Krista a  Systém Jednoty, jsem přijímala pomocí channelingu, automatickým písmem. Duchovní nauku Kineziologii světla vyučuji ve své Škole kineziologie od roku 2003.

Jako jediný kineziolog z České republiky jsem od roku 2006 členkou Mezinárodní asociace specializovaných kineziologů IASK.

V roce 2008 jsem vydala knihu a karty MANDALY UVĚDOMĚNÍ. Tato kniha a karty jsou základem pro každého, kdo chce pracovat na sobě a chce projít cyklem sebepoznání a sebeléčení. Mandaly uvědomění jsou prvním klíčem k duchovnímu vývoji. Pomáhají láskou a světlem Ježíše Krista.  Napsala jsem  ji v době, kdy jsem léčila sama sebe a pomáhala své rodině. V té době se mi ukázal Ježíš a vedl mé kroky. Dne 18. 6. 2018 jsem vydala 2. vydání této knihy a karet. Jsem vděčná, že tak mohu šiřit světlo sebeléčení.


V roce 2016 jsem vydala další knihu a karty LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA. Každá z modliteb je terapií pro každého, kdo se ji modlí v pokoře a v lásce. Každá modlitba je paprsek Božího světla, který jsem přijala v těžkých chvílích mého života, kdy jsem Boha prosila o pomoc. Léčivé modlitby světla jsou druhým klíčem k duchovnímu vývoji. Pomáhají Božím světlem a láskou.

S velikou láskou a vděčností oznamuji, že jsem dne 2. 4. 2020 vydala další knihu a karty MANDALY SVĚTLA. Zrodily se v období nouzového stavu v České republice z důvodu nemoci koronavirus. Svým světlem a čistou láskou se našla cesta, jak je v této době vyrobit. Jsou velice silnou světelnou pomocí a prozařují svým světlem a Světlem Marie Magdalény vše, co je potřeba v našich životech rozzářit. Pomáhají k duchovnímu rozvoji, sebepoznání a sebeléčení. Uzavírají tzv. TRIGON SVĚTLA.
 
      
TRIGONEM SVĚTLA Vám předávám nástroje světla a svoje vlastní životní zkušenosti, jak najít Cestu duchovního rozvoje  pomocí SEBELÉČENÍ SVĚTLEM a prací na sobě.
V současné době píšu další knihy, které vyjdou ve správný čas podle vůle Boží.

                                 „Jsem milované Boží dítě,  dokonalé ve své nedokonalosti.“


Přeji Vám všem krásné dny plné Světla lásky ve Vás a okolo Vás.
Posílám Vám všem, kdo čtete tyto řádky nekonečné množství Světla čisté lásky.
OBJEDNÁVKY  knih zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 775 332 319.
Ceny knih a karet:
MANDALY UVĚDOMĚNÍ 444,- Kč
LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA 525,- Kč
MANDALY SVĚTLA 599,- Kč


VŠECHNY ČLÁNKY UVEDENÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH  jsou určené pro dobro lidí. Jsem jejich autorkou a nejsou převzaté. Proto si nepřeji, aby byly použité pro komerční účely. Pokud je předáváte dál s láskou pro nekomerční účely, potom soulasím, avšak s podmínkou uvedení zdroje: www.helenazavadilova.cz a s mým předchozím souhlasem. Děkuji Vám.