Vítejte na stránkách

Heleny Zavadilové

DIAGNOSTIKA KARMY

Co zaseješ, to sklidíš. Každý člověk je zodpovědný za všechny svoje myšlenky, slova a skutky. Vše, co uděláme, se nám vrací zpět.

Toto je jednoduché vysvětlení působení karmy. Je to vlastně Zákon zpětné vazby a Zákon zpětného působení. S karmou člověk již přichází na svět. Nejsme tady náhodou a přicházíme do rodiny k rodičům a k sourozencům, s nimiž jsme svázáni ve své rodinné karmě již z minulých životů.

Karmu si tvoříme každý den svým jednáním a způsobem života.Každý den můžeme dobrem a láskou uvolňovat karmická pouta s lidmi ve své rodině a ve svém okolí.


Někdy však potřebujeme pomoc druhého člověka, aby nám pomohl uvolnit naše karmické uzly a abychom porozuměli tomu, co se nám v životě děje.Děkuji Bohu za Dar, který mi byl dán právě díky terapiím.Pomáhám lidem uvolňovat karmické uzly, smyčky a různé další druhy karmických zátěží. Toto všechno také učím své studenty v duchovní nauce Kineziologie světla a také v kurzech Automatická kresba, které jsou součástí duchovní nauky Fenomén světla.Pokud potřebujete, ráda Vám pomohu udělat diagnostiku Vaší karmy. Při této terapii vlastně zjistím Váš největší karmický problém v životě.Přijměte karmu jako součást svého života a přijměte ji s láskou.

Pomocí diagnostiky karmy mohu diagnostikovat jakýkoliv váš problém, ať už rodinný, partnerský nebo zdravotní.
Karma neznamená jen zátěž a nedořešené situace z minulých životů, které v tomto životě řešíme, ale také odkrývá netušené schopnosti a dovednosti, které si neseme z hluboké minulosti.

Pokud máte v životě opakující se problémy, tzv. "bludné kruhy", potřebuje diagnostikovat karmickou příčinu tohoto vašeho problému.

S láskou Vám pomohu.
Helena Zavadilová

Terapie je možné objednat  telefonicky na tel.: + 420 775 332
319.
Telefonické objednávky: pondělí 10.00 - 12.00 hodin.

Termíny dle časových možností.
Místo konání terapií v  České republice: Zlín, Praha.