Vítejte na stránkách

Heleny Zavadilové


   
  LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA

    Křest knihy a karet: Praha,  28. 2. 2016
      
Křest knihy a karet Léčivé modlitby světla - autogramiáda         


Kniha a karty LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA

Kniha a karty Léčivé modlitby světla jsou Božím nástrojem pomoci pro všechny lidi, kteří již dovolí Bohu, aby jim vstoupil do jejich životů a pomáhal jim. Kniha není spojena s žádným náboženstvím, jen s čistou Boží láskou a Božím světlem. Skrze tyto modlitby proudí Boží pomoc a Boží léčení. Komplet kniha a karty Léčivé modlitby světla je součástí edice Sebeléčení světlem. První část knihy tvoří zkušenosti autorky, druhou částí je 100 léčivých modliteb. Tuto knihu si můžete vzít s sebou všude, kde ji budete potřebovat.Součástí kompletu je také 100 karet s modlitbami.

Když si karty zamícháte a požádáte Boha o pomoc, najdete ji v každé modlitbě, kterou si z balíčku vyberete.Je dobré se modlit tyto modlitby nahlas. Tím, že to dokážete, prokazujete sobě lásku k sobě nebo k milovanému člověku, za kterého se modlíte. Při prvním čtení modlitby si uvědomíte v rezonanci slov za co a koho se modlíte. Při druhém čtení modlitby probíhá v energiích nashromáždění negací, bolestí, smutků a žalů, které odevzdáváte. Při třetím čtení probíhá uvolnění všeho toho, co odevzdáváte Bohu a svatým, ke kterým se modlíte. Pokud se potřebujete pomodlit modlitbu víckrát, udělejte to. Pomoc bude probíhat ještě více do hloubky. Modlete se v tichu, vypněte si mobilní telefony, televizi, rádio a v pokoře a v lásce odevzdejte všechna svoje trápení Bohu. Věřte v sílu modlitby a věřte, že Vaše modlitby budou vyslyšeny.


                 KAŽDÁ MODLITBA JE PAPRSEK BOŽÍHO SVĚTLA.

„Knihu jsem začala psát v době, kdy můj manžel onemocněl na rakovinu. Společně jsme tyto modlitby tvořili a modlili se je každý den. Manžel vnímal, jestli už modlitba září Božím světlem nebo ne. Nemohla jsem změnit nezměnitelné. Manžel zemřel, ale odešel do Božího světla v klidu a v míru po 8 měsících nemoci. Lékaři tvrdili, že to byl zázrak Nedávali mu ani 2 měsíce života.

Druhou polovinu modliteb jsem vytvořila v době po smrti manžela, když jsem ležela po autonehodě a nevěděla kudy kam. V bolesti jsem prosila Boha o pomoc. Najednou se přede mnou objevily Boží paprsky světla. Vypadalo to, jako by za mnou přišla z nebe duha. Každý paprsek světla měl jinou barvu. Tyto paprsky světla mě hladily a uzdravovaly moji mysl, srdce, duši i tělo. Uslyšela jsem, že je mám přetvořit do modliteb, aby se na ně mohli lidé ve svých prosbách také napojit.

Ještě před vydáním knihy a karet Léčivé modlitby světla jsem pomáhala jednomu klientovi, který se chtěl zbavit podceňování sebe a najít víru v sebe. Sebepodceňování mu bránilo v nalezení partnerské lásky v životě. Pomohla mu modlitba O Boží osvobození. Hlasitě se ji modlil stále dokola, asi 7x. Když skončil, zářily mu oči a smál se. Vnímali jsme oba, že je s námi Boží přítomnost a Boží světlo. Dnes chodí tančit  a raduje se ze života."

          

POŽEHNÁNÍ

"Na jedné přednášce v Praze se mě zeptal jeden posluchač, jaký je můj názor na požehnání. Ptal se, jestli je možné, abychom žehnali jeden druhému. Moje odpověď byla jednoduchá: ANO. Je třeba si žehnat a žít požehnaný život. Požehnaní je výraz hluboké úcty a lásky k člověku.
Při svých terapiích žehnám všem, kteří si ke mně najdou cestu.
Požehnání je přijetí čisté lásky, kterou v sobě nese žehnající i požehnaný.
Žehnejte si navzájem veškerým dobrem. Jste Boží děti a máte právo žehnat sobě a všem svým milovaným."

Jste milované Boží děti a zasloužíte si jen to nejlepší.

Žehnám nyní s láskou sobě a Vám všem do Vašich životů.

Žehnám Vám všem a Vašim milovaným láskou a světlem, radostí a zdravím. Věřím v Boží pomoc a v úžasnou sílu Boží rodiny, do které patříme my všichni lidé a národy na planetě Zemi.
Helena Zavadilová, z Boží vůle autorka.

               

Komplet kniha a karty Léčivé modlitby světla obsahuje knihu a 100 karet modliteb.
Kniha má 154 stran, rozměr 105 x 150 mm, karty jsou o rozměru 102 x 72 mm.
Vydalo nakladatelství CARUSELL, 16.02.2016, autorka Helena Zavadilová
  ISBN 978-80-904155-2-2

Cena: 525,- Kč, dobírka 110,- Kč/1 ks, při platbě na účet poštovné 75,- Kč.
Cena dobírky za 2 ks 130,- Kč, při platbě předem 110,- Kč. 

objednávky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.